Dwa spektakle w Parku Zamkowym

Dwa spektakle w Parku Zamkowym

Zapraszamy wszystkich, którzy stęsknili się za teatrem! W piątek 24 lipca 2020r. w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim w Tucholi) odbędą się 2 spektakle teatralne. Wstęp wolny!

O godz. 18.00 zapraszamy na „Morskie opowieści” – spektakl familijny Teatru Łata z Poznania o lekkiej, żartobliwej formie z wyraźnymi odniesieniami do slapstiku rodem z niemego kina. Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to co najcenniejsze jest tuż obok nas. Jego atutem, poza niezwykle ekspresyjną grą aktorów jest „żywa”, zmieniająca się scenografia, wprowadzająca widza w magię prawdziwego teatru. Rewelacja dla dzieci i dorosłych! Spektakl podbija publiczność w kraju i za granicą – prezentowany był na Międzynarodowych Festiwalach Teatralnych w Austrii i Palestynie.

O godz. 19.00  odbędzie się spektakl pt. „Maruczella”, który łączy w sobie humor, niezwykłą stylistykę Niemego Kina i filmów Federico Felliniego przez co tworzy niezwykły spektakl, który od pierwszych chwil porywa publiczność. Perfekcyjnie łącząc pantomimę z taneczno – komicznymi scenkami „Maruczella” jest ofertą dla całych rodzin, wzbudzając salwy śmiechu tak u małych jak i dużych widzów.

 

Spektakle odbędą się w ramach projektu „Teatr w Małym Mieście” – https://www.facebook.com/teatrwmalymmiescie/.

Organizatorami są: Tucholski Ośrodek Kultury oraz Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej. 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

 

 

MORSKIE OPOWIEŚCI

 

 

 

 

MARUCZELLA

          

 

 

 

 

 

Facebook Youtube Instagram